Back to Top
 
 
Επάνοδος του R40 με μεταφορά σε νέα πλατφόρμα (19 Μαρ 2017)

Μετά από δέκα χρόνια συνεχούς λειτουργίας, η πλατφόρμα στην οποία στηρίζεται το R40 και το φόρουμ μας ανανεώθηκαν στην τελευταία τους έκδοση. Έτσι θα μπορούμε να το χρησιμοποιούμε με τις τελευταίες ευκολίες που προσφέρουν οι νέες εκδόσεις της πλατφόρμας και για τα επόμενα 10 χρόνια :)

Βιντεακια απο αγωνες,αστεια η παραξενα

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #32510 από TAK.GR
πω πω και οι δυο .......... φετος που θα βγαλω και εξατμιση στο πλαι να δεις !!!! :P :P :P

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #32511 από graikas
Τρελανέ μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #32512 από vagkiller
TAK.GR έγραψε:

πω πω και οι δυο .......... φετος που θα βγαλω και εξατμιση στο πλαι να δεις !!!! :P :P :P


:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #32513 από aristos
Μας έφτιαξες πολύ άσχημα, δευτεριάτικα :evil: :evil:
Εχω τα ακουστικά και τον ήχο στο φουλ και δε χορταίνω !
Θυμάμαι που πήγαινα παλιότερα κατά Ριτσώνα μεριά, τις καλές μέρες, με κοντά 200
συμμετοχές, και περιμέναμε όλοι να δούμε τα πισωκίνητα και τα ιστορικά με τον
τρομακτικό ήχο ν αντηχεί μέχρι τη Χαλκίδα και τα απίστευτα θεαματικά περάσματα!

Κάποιος δημοσιογράφος είχε πει: \"...ο θεατής θέλει να δει κάτι που δεν θα μπορούσε να κάνει ο ίδιος,το να βλέπεις απλώς ένα γρήγορο αυτοκίνητο να περνάει μπορείς να πεις εε θα το πήγαινα και γω (φυσικά μέγα λάθος), αλλά σίγουρα
βλέποντας τέτοια περάσματα με ελεγχόμενες πλαγιολισθήσεις σε ακρίβεια χιλιοστού
-παρατηρήστε πως γλύφουν τις μπαριέρες ντριφτάροντας- εκεί τρελαίνεται, εκεί τον
έχεις κερδίσει σίγουρα και θα φέρεις κόσμο στα βουνά!\"
Δηλώνω λοιπόν πανευτυχής τρελαμένος θεατής και φαν! :) :stergios: :stergios: :stergios: :stergios: :stergios: :stergios:

ΥΓ-Και για να είμαστε ειλικρινείς το RBR και κάθε παρόμοια εικονική δραστηριότητα είναι απλώς.....για να λέμε ότι κάτι κάνουμε... :blush:

Rage 4 Race

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #32514 από graikas
aristos έγραψε:

Μας έφτιαξες πολύ άσχημα, δευτεριάτικα :evil: :evil:
Εχω τα ακουστικά και τον ήχο στο φουλ και δε χορταίνω !
Θυμάμαι που πήγαινα παλιότερα κατά Ριτσώνα μεριά, τις καλές μέρες, με κοντά 200
συμμετοχές, και περιμέναμε όλοι να δούμε τα πισωκίνητα και τα ιστορικά με τον
τρομακτικό ήχο ν αντηχεί μέχρι τη Χαλκίδα και τα απίστευτα θεαματικά περάσματα!

Κάποιος δημοσιογράφος είχε πει: \"...ο θεατής θέλει να δει κάτι που δεν θα μπορούσε να κάνει ο ίδιος,το να βλέπεις απλώς ένα γρήγορο αυτοκίνητο να περνάει μπορείς να πεις εε θα το πήγαινα και γω (φυσικά μέγα λάθος), αλλά σίγουρα
βλέποντας τέτοια περάσματα με ελεγχόμενες πλαγιολισθήσεις σε ακρίβεια χιλιοστού
-παρατηρήστε πως γλύφουν τις μπαριέρες ντριφτάροντας- εκεί τρελαίνεται, εκεί τον
έχεις κερδίσει σίγουρα και θα φέρεις κόσμο στα βουνά!\"
Δηλώνω λοιπόν πανευτυχής τρελαμένος θεατής και φαν! :) :stergios: :stergios: :stergios: :stergios: :stergios: :stergios:

ΥΓ-Και για να είμαστε ειλικρινείς το RBR και κάθε παρόμοια εικονική δραστηριότητα είναι απλώς.....για να λέμε ότι κάτι κάνουμε... :blush:


Έτσι ακριβώς φίλε!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #32516 από TAK.GR
Η αληθεια ειναι οτι το bmw ειναι ενα αυτοκινητο πολυ προβλεψιμο , λες και σου μιλαει ... αν και νορμαλ περυσι μου εδωσε μεγαλες οδηγικες στιγμες πραγματικα στο οριο . Φιλε Αριστο , αυτο που κανουμε....ειναι αυτο που μας αρεσει , τωρα αν αρεσει και στους θεατες ... τοτε ολα καλυτερα . Θα συμφωνησω σε ολα μαζι σου ..εκτος απο το rbr , σου λεω με πασα αληθεια οτι εχω πιο πολυ αγχος οταν ξεκινω μια ειδικη στο rbr παρα στους πραγματικους αγωνες οπου εκει ειναι ολα ηρεμα !!!

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #32518 από Billopoulos
TAK.GR έγραψε:

σου λεω με πασα αληθεια οτι εχω πιο πολυ αγχος οταν ξεκινω μια ειδικη στο rbr παρα στους πραγματικους αγωνες οπου εκει ειναι ολα ηρεμα !!!


Λογικο αυτο, γιατι στους κανονικους αγωνες ειναι ολοι κρεατα και ηξερες οτι θα πηγαινες καλα, ενω εδω ειμαστε μαζεμενοι ολοι οι χεραδες και οι πιλοτοι και ξερεις οτι δεν πιανεις μια :evil: :evil: :evil: :P :P :P :P :lol: :lol: :lol:

2014 Junior World Rally Champion
2014 FWD European Rally Champion

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #32519 από TAK.GR
Billopoulos έγραψε:


Λογικο αυτο, γιατι στους κανονικους αγωνες ειναι ολοι κρεατα και ηξερες οτι θα πηγαινες καλα, ενω εδω ειμαστε μαζεμενοι ολοι οι χεραδες και οι πιλοτοι και ξερεις οτι δεν πιανεις μια :evil: :evil: :evil: :P :P :P :P :lol: :lol: :lol:[/quote]

Ποιος μιλαει.... ο ΚΑΝΕΝΑΣ .... ο ΤΙΠΟΤΑ !!!!
Νομιζεις Billopoule οτι επειδη τερματισες ΕΝΑΝ αγωνα εγινες και χερας ???
Κοιτα ιδεα που εχει για τον εαυτο του ... Ο ΑΣΧΕΤΟΣ !!!! :P :P :P :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #32520 από aristos
Billopoulos έγραψε:

TAK.GR έγραψε:

σου λεω με πασα αληθεια οτι εχω πιο πολυ αγχος οταν ξεκινω μια ειδικη στο rbr παρα στους πραγματικους αγωνες οπου εκει ειναι ολα ηρεμα !!!


Λογικο αυτο, γιατι στους κανονικους αγωνες ειναι ολοι κρεατα και ηξερες οτι θα πηγαινες καλα, ενω εδω ειμαστε μαζεμενοι ολοι οι χεραδες και οι πιλοτοι και ξερεις οτι δεν πιανεις μια :evil: :evil: :evil: :P :P :P :P :lol: :lol: :lol:


:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Και γω Τάκη, σ\' αυτό το λίγο που έχω ασχοληθεί (gtcc), ποτέ δεν είχα τέτοια
ένταση όσο στο rbr.
Ισως γιατί στην πραγματικότητα, τη στιγμή της εκκίνησης έχεις μπεί προ πολλού
στο κλίμα του αγώνα, είσαι ήδη ζεστός και όχι μόνο οδηγικά, έχεις δει κόσμο,
συναθλητές, έχεις μιλήσει, έχει σπάσει ο πάγος ;)
Εξ άλλου γνωριζόμαστε όλοι τόσο καλά που λίγο-πολύ ξέραμε τι παίζει ;)
Εγώ ειδικά δεν είχα να αποδείξω τίποτα γιατί ήμουν πάντα σίγουρος για την κουλαμάρα μου :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Rage 4 Race

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #32522 από vagkiller
Billopoulos έγραψε:

TAK.GR έγραψε:

σου λεω με πασα αληθεια οτι εχω πιο πολυ αγχος οταν ξεκινω μια ειδικη στο rbr παρα στους πραγματικους αγωνες οπου εκει ειναι ολα ηρεμα !!!


Λογικο αυτο, γιατι στους κανονικους αγωνες ειναι ολοι κρεατα και ηξερες οτι θα πηγαινες καλα, ενω εδω ειμαστε μαζεμενοι ολοι οι χεραδες και οι πιλοτοι και ξερεις οτι δεν πιανεις μια :evil: :evil: :evil: :P :P :P :P :lol: :lol: :lol:


:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Συντονιστές: glfrallycardspaskalip
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.545 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ