Back to Top
 
 
Επάνοδος του R40 με μεταφορά σε νέα πλατφόρμα (19 Μαρ 2017)

Μετά από δέκα χρόνια συνεχούς λειτουργίας, η πλατφόρμα στην οποία στηρίζεται το R40 και το φόρουμ μας ανανεώθηκαν στην τελευταία τους έκδοση. Έτσι θα μπορούμε να το χρησιμοποιούμε με τις τελευταίες ευκολίες που προσφέρουν οι νέες εκδόσεις της πλατφόρμας και για τα επόμενα 10 χρόνια :)

59ο Ραλι Ακροπολις

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #25770 από vagkiller
Απαντήθηκε από vagkiller στο θέμα Απ:59ο Ραλι Ακροπολις
Ωραια αναλυση γιωργο!στο κεφαλαρη πρεπει να ημασταν κοντα!κι εγω μετα απο εκει εδωσα τελος και επεστρεψα πολυ χωρτασμενος απο ολα οπως ακριβως ειπες!
και του χρονου!! :)

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #25771 από paskalip
Απαντήθηκε από paskalip στο θέμα Απ:59ο Ραλι Ακροπολις
Φετος, σπριντακι το βαφτισαμε αλλά παίζει να ήταν το σκληρότερο ακροπολις των τελευταίων 5 χρόνων. Βέβαια εκεί δεν ήμουν για να το βεβαιώσω, αλλά η λίγη εμπειρία μου και οι χρόνοι/εγκαταλείψεις αυτό μου λένε.

Παρ\'όλα αυτά έγω και μια ειδική με 3 αυτοκίνητα να είχε την 3η ημέρα, θα πήγαινα... Η τελευταία ημέρα είναι κάτι σαν την τρίτη περίοδο της κατασκήνωσης, κάτι σαν τα μπάνια τον Σεπτέμβριο, κάτι σαν την άδεια απολύσεως... Είσαι πτώμα αλλά για κάποιο λόγο τα πάντα σου φαίνονται γαλήνια. Ακόμα και οι πέτρες!

ΑΑΑΑΑΑΧΧΧΧΧ 2 χρόνια χωρίς ακροπολις,,,,,,,,,,,,,,,

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #25772 από troffeo
Απαντήθηκε από troffeo στο θέμα Απ:59ο Ραλι Ακροπολις
Κρίμα ρε Βαγγέλη, θα ήταν πολύ ωραίο να συναντηθούμε :(

Πασχάλη δεν διαφωνώ καθόλου μαζί σου και στην διαπίστωση ότι φέτος είναι ένα περίεργα όμορφο και απρόβλεπτο Ακρόπολις, αλλά και σε ότι σημειώνεις για την παρακολούθηση και της τελευταίας ειδικής του αγώνα.
Απλά ....οι αντοχές είναι περιορισμένες αφενός και αφετέρου έχω υποχρεώσεις και εκκρεμότητες με την ομάδα και ο manager θα με φάει ζωντανό :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: .

Για την διετή στέρηση σε καταλαβαίνω (τό έχω περάσει το 04, το 05 και το 06 όταν και ήμουν εγκατεστημένος μόνιμα στην Ρόδο για δουλειά)και εύχομαι του χρόνου να είσαι εδώ τουλάχιστον για τον αγώνα.

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #25780 από Bratsaki
Απαντήθηκε από Bratsaki στο θέμα Απ:59ο Ραλι Ακροπολις
Eimai me ton hunter pros to telos tis protis eidikis stis strofes prin to flat out kai tin teleutaia fourketa gia termatismo.. Eimai me kokkino blouzaki Peugeot kai antistoixo kapelo. Opoios einai konta as perasei

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #25782 από vagkiller
Απαντήθηκε από vagkiller στο θέμα Απ:59ο Ραλι Ακροπολις
Καλημερα σας!Αρε πασχαλη ρομαντικε!!!
Ειμαι σπιτι αλλα ειναι ΣΑΝ να μην εχω φυγει απ το βουνο!παλι ξυπνησα πρωι,βγηκα εξω με ραδιακι και καφε και περιμενω.... :laugh: :laugh: ερχεται?? :laugh: :laugh:
Πολυ περιορισμενο μπατζετ φετος και παλι τα καταφερα ομως!40 ευρω βενζινη,δυοδια και φαγητο απ το σπιτι!ειδικα για την βενζινη δεν το περιμενα αλλα με 80χλμ που πηγαινα με εφτασε!
Στο κεφαλαρη καθομουν στην γουβα που ειχε μετα την προσβαση 2 προς την αφετηρια που ειχε τα καναλια και τους vip!πολυ ωραιο μερος αλλα δεν ξαναπαω οπου εχει πολυ κοσμο τελικα!βαρεθηκα τους ξερολες και τους μπουρτζοβλαχους να μην βαζουν γλωσσα μεσα τους! :angry:

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #25784 από glf
Απαντήθηκε από glf στο θέμα Απ:59ο Ραλι Ακροπολις
paskalip έγραψε:


ΑΑΑΑΑΑΧΧΧΧΧ 2 χρόνια χωρίς ακροπολις,,,,,,,,,,,,,,,


είδα το miata του καρλιώτη και τρελάθηκα... του χρόνου πάμε παρεάκι με miata και 106 ψηλωμένα και χωμάτινα.

αλλά ναι, κοιτούσα φώτο από ζημιές στο SP. πολύ σκληρός αγώνας φέτος. δεν έμεινε ίσιο αμορτισερ λέμε

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #25785 από glf
Απαντήθηκε από glf στο θέμα Απ:59ο Ραλι Ακροπολις
klironomosb έγραψε:

Καλημερα σας!Αρε πασχαλη ρομαντικε!!!
Ειμαι σπιτι αλλα ειναι ΣΑΝ να μην εχω φυγει απ το βουνο!παλι ξυπνησα πρωι,βγηκα εξω με ραδιακι και καφε και περιμενω.... :laugh: :laugh: ερχεται?? :laugh: :laugh:


:laugh: :laugh: :laugh: και γω τώρα άνοιξα το autoplay στο acropolis radio στην αρχική σελίδα. αργά θα το ξεκινήσουν το ζωντανό σήμερα.

ε ρε θυμάμαι τέτοιες ώρες τα ζωντανά και τις μεταδόσεις του ΣΟΑΑΒΕ ράδιο που κάναμε...

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #25788 από vagkiller
Απαντήθηκε από vagkiller στο θέμα Απ:59ο Ραλι Ακροπολις
glf έγραψε:

klironomosb έγραψε:

Καλημερα σας!Αρε πασχαλη ρομαντικε!!!
Ειμαι σπιτι αλλα ειναι ΣΑΝ να μην εχω φυγει απ το βουνο!παλι ξυπνησα πρωι,βγηκα εξω με ραδιακι και καφε και περιμενω.... :laugh: :laugh: ερχεται?? :laugh: :laugh:


:laugh: :laugh: :laugh: και γω τώρα άνοιξα το autoplay στο acropolis radio στην αρχική σελίδα. αργά θα το ξεκινήσουν το ζωντανό σήμερα.

ε ρε θυμάμαι τέτοιες ώρες τα ζωντανά και τις μεταδόσεις του ΣΟΑΑΒΕ ράδιο που κάναμε...


:laugh: :laugh: θα βαλω στο σκυλο μου το (00) οποτε περναει θα φωναζω ¨ακρη ρεεεεε¨ :laugh: :laugh:
Θα το καρφωσει αραγε ο λατβαλα σημερα και θα το παρει ο αχωνευτος σορντο?για να δουμε....καλη τυχη σε ολους....θα την χρειαστουνε!!

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #25798 από troffeo
Απαντήθηκε από troffeo στο θέμα Απ:59ο Ραλι Ακροπολις
www.sport-fm.gr/article/mikro-atuxima-sto-akropolis/679202

Ευτυχώς απο ότι φαίνεται πρέπει να ειναι μικρή η ζημιά......
Τελικά δεν βάζουμε μυαλό με τίποτα, αφού λέμε \" έλα μωρά σε εμένα θα συμβεί?\"

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #25805 από vagkiller
Απαντήθηκε από vagkiller στο θέμα Απ:59ο Ραλι Ακροπολις
troffeo έγραψε:

www.sport-fm.gr/article/mikro-atuxima-sto-akropolis/679202

Ευτυχώς απο ότι φαίνεται πρέπει να ειναι μικρή η ζημιά......
Τελικά δεν βάζουμε μυαλό με τίποτα, αφού λέμε \" έλα μωρά σε εμένα θα συμβεί?\"


απο τη μια γινομαστε ρομπα αλλα απ την αλλη ειναι ενα πολυ καλο μαθημα σε ολους και αφου δεν σκοτωθηκε κανεις παλι καλα!

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Συντονιστές: glfrallycardspaskalip
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.422 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ