Back to Top
 
 
Επάνοδος του R40 με μεταφορά σε νέα πλατφόρμα (19 Μαρ 2017)

Μετά από δέκα χρόνια συνεχούς λειτουργίας, η πλατφόρμα στην οποία στηρίζεται το R40 και το φόρουμ μας ανανεώθηκαν στην τελευταία τους έκδοση. Έτσι θα μπορούμε να το χρησιμοποιούμε με τις τελευταίες ευκολίες που προσφέρουν οι νέες εκδόσεις της πλατφόρμας και για τα επόμενα 10 χρόνια :)

42nd Rally Bulgaria

Περισσότερα
12 Χρόνια 8 Μήνες πριν #9054 από HUNTER
42nd Rally Bulgaria δημιουργήθηκε από HUNTER
Μολις 27 συμμετοχες φετος

www.rallybulgaria.com/cgi-bin/e-cms/vis/vis.pl?s=001&p=0052&n=&vis=

παρ\'όλα αυτα τα εννεα ειναι S2000,τρία ειναι R3,ενα μιτσουμπίσι 10αρι R4 και ενα s1600

Η προγνωση του καιρου για τις μερες του αγωνα δειχνει καθαρο καιρο (για το μπόροβετς τουλαχιστον)

www.snow-forecast.com/resorts/Borovets/6day/mid

....και ειμαστε ετοιμοι για αναχωρηση

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 8 Μήνες πριν #9057 από rallycards
Απαντήθηκε από rallycards στο θέμα Απ:42nd Rally Bulgaria
Έτσι ακριβώς.
Και μεις είμαστε έτοιμοι, αύριο πρωί αναχώρηση! :)

H συλλογή μου: photobucket.com/rallycardscolllection
TASOS TSIOTRAS
[img

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 8 Μήνες πριν #9058 από rallycards
Απαντήθηκε από rallycards στο θέμα Απ:42nd Rally Bulgaria
HUNTER έγραψε:

ενα μιτσουμπίσι 10αρι R4


9άρι! Το R4 kit βγαίνει και για το 9άρι!

H συλλογή μου: photobucket.com/rallycardscolllection
TASOS TSIOTRAS
[img

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 8 Μήνες πριν #9062 από glf
Απαντήθηκε από glf στο θέμα Απ:42nd Rally Bulgaria
εγώ ούτε για εδώ είμαι.. θα έχω οικοδομικό οργασμό :laugh:

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 8 Μήνες πριν #9064 από HUNTER
Απαντήθηκε από HUNTER στο θέμα Απ:42nd Rally Bulgaria
rallycards έγραψε:

HUNTER έγραψε:

ενα μιτσουμπίσι 10αρι R4


9άρι! Το R4 kit βγαίνει και για το 9άρι!



oups!!! :blush:

mea culpa!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 8 Μήνες πριν #9114 από rallycards
Απαντήθηκε από rallycards στο θέμα Απ:42nd Rally Bulgaria
www.r40.gr/gallery2/main.php?g2_itemId=106980

Η gallery του τζουτζούκου! :laugh:

H συλλογή μου: photobucket.com/rallycardscolllection
TASOS TSIOTRAS
[img

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 8 Μήνες πριν #9131 από rallycards
Απαντήθηκε από rallycards στο θέμα Απ:42nd Rally Bulgaria
Λοιπόν από που να αρχίσω και που να τελιώσω με τα παραλειπόμενα του αγωνα...

Φτάνουμε Πέμπτη μεσημέρι και το απόγεμα υπάρχει το Richard Gruev trophy (στην μνήμη του δημοσιογράφου που πρόσφατα μας άφησε..) όπου ΟΛΑ τα πληρώματα έλαβαν μέρος σε ένα τέτραθλο αν μπορώ να το πω έτσι, που περιλάμβανε 400μ τρέξιμο ανηφόρα στην πίστα του σκι (ναι αυτήν που μπαίνει στην πλατεία του Borovets - μόνο που τους έβλεπα κουράστηκα :laugh: ), 1.5 χλμ ποδήλατο για να ξανάρθουν στην πλατεία και σκοποβολή με όπλο και τόξο.
Μαζί με αυτά θα συμπεριλαμβανόνταν και το αποτέλεσμα του rally για κάθε συμμετέχοντα και στο τέλος εκεί νίκησε ο συνοδηγός του Donchev. Έπαθλο, ένα μπουκάλι κρασί!!!! Εντύπωση μου έκανε ότι ενώ ήταν κάτι το τελείως προαιρετικό συμμετείχαν ΟΛΟΙ!!!! και ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥΣ!

Παρασκευή πρωί και ο μάνατζερ του Tlustak μου λέει ότι το shake θα κλείσει 2 ώρες νωρίτερα ώστε να το χρησιμοποιήσουν για τεστ 4 πληρώματα (Τlustak, Ruta, Rzeznik, Donchev) οπότε εκεί μας έκατσε καλό δωράκι με 2 παραπάνω ώρες action!

To απόγεμα όπως πάντα στην εκκίνηση αρκετός κόσμος και αρκετά happening με κύριο το νέο αυτοκίνητο του Popov (Μitsos Evo9 R4!!!) όπου βρισκόταν εκεί ώρα και γνωστοί και φίλοι τους ζητήθηκε να υπογράψουν πάνω στο αυτοκίνητο για καλή τύχη. Και γω υπέγραψα και μάλιστα στα Ελληνικά (ευτυχώς πήγε καλά στον αγώνα γιατί τώρα τελευταία κάποιος πάει να μου βγάλει βρώμα σε σχέση με το πόσο γούρι έχω... :laugh: )

O αγώνας, κλασικές οι ε.δ.. δύσκολα βρίσκεις θεαματικά σημεία αλλά τελικά μάλλον φέτος βρήκα το καλύτερο (ως τώρα) και με εύκολη πρόσβαση χωρίς να χρειαστεί να ξυπνήσουμε από τις v το πρωί! :laugh:

Εντυπωσιακά περάσματα από αρκετά πληρώματα σε αρκετές ε.δ.
Νομίζω ότι ήταν το καλύτερο Βουλγαρίας από θέαμα τις 3 χρονιές που πάμε (δεν μετρώ το περσυνό μέσα για ευνόητους λόγους).

Είδαμε αρκετούς φίλους όπως και γνωρίσαμε και καινούριους (ο Martin Chorbanov ήταν η αποκάλυψη του αγώνα - ο τύπος που οδηγά το Octavia - No 0 έχει ζήσει 15 χρόνια στην Ελλάδα και μιλά Ελληνικά καλύτερα και από Έλληνας!) ενώ εντύπωση μας έκανε ότι μόλις εγώ και ο Αντρέας λέγαμε τα ονόματά μας οι περισότεροι έλεγαν ότι μας ήξεραν και ότι είμαστε από το R40. :silly:

Μου την δίνει στα νεύρα ότι αυτοί εκεί έκαναν τον αγώνα με μόνο 27 συμμετοχές ενώ εμείς όχι με περισσότερες!!!! Εμείς ακυρώσαμε τον αγώνα και αποφασίσαμε να μην τον κάνουμε πριν καν ανοίξουν οι συμμετοχές. Εδώ σε μας είπαν ότι δεν υπήρχε ενδιαφέρον από ξένους, κάτι που θεωρώ αστείο! πριν καν ανοίξουν οι συμμετοχές, και στους ξένους είπαν ότι δεν υπήρχε ενδιαφέρον από τους Έλληνες. ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ!!!!!

Μακάρι να πάνε όλα καλά και του χρόνου πάλι θα πάμε γιατί περνάμε καλά!

υ.γ.: Ίσως έρχεται μια καλή ευκαιρία με τον δικό μας αγώνα σύντομα, καθώς κάτι πήρε το αυτί μου για συγχώνευση ΙRC-ERC για το 2013! Αλλά αν είναι να έχουμε πάλι τα ίδια καραγκιοζιλίκια, ας το αφήσουμε καλύτερα!!!! ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΤΡΟΠΙΑΣΤΙΚΟ να πας σε μια ξένη χώρα και να σε ρωτάνε γιατί ακυρώθηκε το EΛΠΑ και να μην έχεις κάτι σοβαρό να τους πεις!!!

H συλλογή μου: photobucket.com/rallycardscolllection
TASOS TSIOTRAS
[img

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 8 Μήνες πριν #9142 από rallycards
Απαντήθηκε από rallycards στο θέμα Απ:42nd Rally Bulgaria
www.r40.gr/gallery2/main.php?g2_itemId=106980

H gallery του αγώνα εμπλουτίστηκε, με τις φώτο του Νίκου Κατίκη, τον οποίο βέβαια καλωσορίζουμε στο team! Welcome Νίκο!

H συλλογή μου: photobucket.com/rallycardscolllection
TASOS TSIOTRAS
[img

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 8 Μήνες πριν #9145 από HUNTER
Απαντήθηκε από HUNTER στο θέμα Απ:42nd Rally Bulgaria
καλοσωρισες κι\'απο εμενα Κατμαν.
Αυτες τις ανακοινωσεις,θα πρεπει να τις αναλαβεις να τις κανεις μονος σου απο εδω και στο εξης ;)

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Συντονιστές: glfrallycardspaskalip
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.315 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ